Geçmiş Geçmişte Kalsın!

Herşey Dahil 🙂

Tam tamamlayıcı sağlık sigortası, var olan rahatsızlıklarınızla beraber sizi güvence altına alarak Türkiye’de bütün illerde Medical Park ve zinciri hastanelerde kullanım sağlayabilirsiniz.

Tam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı

Tam Tamamlayıcı sağlık sigortası, kişilerin var olan rahatsızlıklarını da tedavi ettirebilmesi ve hastalıklarıyla ilgili 3 ay sonra da yatarak tedavilerini de karşılar. Tamamlayıcı sağlık sigortaları geçmişten gelen kronik rahatsızlıklarımızı karşılamazken tam tamamlayıcı sağlık sigortası bu eksikliği gidererek sizlere tam bir sigorta hizmeti sunar. Sgk kapsamında olan her birey bu sigortayı yaptırabilir.

Bu özel poliçeye sahip olmak için T.C. vatandaşı ve SGK tarafından kapsam altında olan 0-80 yaş arasındaki kişiler alabilirler.

Tam tamamlayıcı sağlık sigortaları da diş, diyetisyen, estetik işlemlerinizi, psikiyatri, hamilelik ve hamileliğe bağlı giderlerinizi ve sünnet işlemini karşılamaz.

Evet, Türkiye’de bütün illerde Medical Park ve zinciri hastanelerde kullanım sağlayabilirsiniz.

Bu ürünün en büyük avantajlarından biri ameliyatınıza bağlı olsun veya olmasın tedavilerinizi tahlil ve tetkiklerinizi de karşılayacaktır.

Evet, kredi kartına vade farksız 9 taksite kadar taksitlendirebiliyoruz.