Daha Fazla Ödemeyin

Tamamlayıcı sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) anlaşmalı özel hastanelerde daha düşük primlerle sağlığınızı güvence altına alır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) anlaşmalı özel hastanelerde daha düşük primlerle sağlığınızı güvence altına alır.

Kapsam

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında kişiler sigortadan sonra oluşacak rahatsızlıklarıyla ilgili sgk anlaşmalı özel hastanelere gittiğinde SGK ile anlaşması bulunan diledikleri doktordan kolaylıkla sağlık hizmetleri alabilirler. Tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde hastalar büyük kolaylıklarla muayene tahlil tetkik ve yatarak tedavilerinde ek ücret ödemeye gerek kalmadan hizmet alabilirler.

Bu özel poliçeye sahip olmak için belli koşullar söz konusudur. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı T.C. vatandaşı ve SGK tarafından kapsam altında olan 0-64 yaş arasındaki kişiler alabilirler.

Tamamlayıcı sağlık sigortaları diş, diyetisyen, estetik işlemlerinizi, psikiyatri, hamilelik ve hamileliğe bağlı giderlerinizi ve sünnet işlemini karşılamaz.

Tamamlayıcı sağlık sigortaları hamilelik sürecini ve buna bağlı komplikasyonları karşılamaz. Hamilelik sonrası doğum sigortalarımızla bu sürecinizi hem huzurlu hem daha ekonomik bir şekilde geçirebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi sadece T.C. sınırlarında geçerlidir.

Alacağınız tamamlayıcı sağlık sigortanıza doğum teminatı ekleyerek 1, 5 ve 12 ay bekleme süreleriyle tamamlayıcı sağlık sigortanızı alabilirsiniz.

Yardım İhtiyacınız mı Var?

Her türlü sigorta işlemleri ve sigorta paketleri ile bilgi almak için iletişim kanallarımızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.